Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Морган Феніче» інвестувало у нове виробництво на Рівненщині 4 мільйони доларів

Міжнародна компанія «Морган Феніче» запустила на Рівненщині лінію виробництва поролону. Це вже третій етап інвестицій в область. Нове виробництво дозволить здешевити виготовлення меблів та створити нові робочі місця. Таким чином інвестор розширює потужності та планує підвищити обсяги продукції втричі.

Інвестиції складають 4 млн доларів, потужність виробництва - 24 тис. тонн в рік. 

На відкриття нової лінії запросили керівництво Рівненської ОДА, а також групу міжнародних інвесторів з Польщі, Німеччини, Норвегії, Франції, США.

«Компанія «Морган феніче» успішно працює на Рівненщині уже 9 років. Щодня вони відправляють на експорт 1000 диванів, ліжок та інших видів м’яких меблів. І забезпечують роботу близько 1000 працівникам. Лише за січень-липень цього року вони виготовили 138 тисяч диванів і сплатили 40 мільйонів гривень до бюджетів усіх рівнів», - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Раніше закупляти поролон компанія була змушена в монополіста, витрачала додаткові кошти на логістику. Тепер у підприємства буде замкнений цикл виробництва меблів. Вони зможуть забезпечити поролоном не лише себе, а й інші меблеві компанії. Адже поролонна лінія – дуже гнучка і може виготовляти до 97% усіх категорій та видів цього продукту, які використовуються у світі.

 

За словами Віталія Коваля, меблева галузь - один з основних пріоритетів розвитку області. На сьогодні 67% фанери і в майбутньому близько 50% ДСП-плит в Україні вироблятимуться саме на Рівненщині. А тепер ще одна складова м’яких меблів – поролон теж роблять у нас.

 Виконавчий директор державного Офісу із залучення та підтримки інвестицій Сергій Цівкач позитивно оцінив інвестиційний клімат в регіоні.

«Рівненщина робить системні кроки для підтримки діючого інвестора і, як результат, міжнародна компанія збільшує інвестиції в регіон. Бачимо, що область формується як потужний меблевий кластер, і новий, вже третій інвестиційний проект компанії «Морган Феніче» ще більше посилить його реалізацію в регіоні. Цей успішний досвід має поширюватися по всій території України для створення схожих виробничих кластерів і як доказ того, що Україна стає виробничим хабом Європи», - зазначив Сергій Цівкач.

Нагадаємо, кількість прямих іноземних інвестицій у Рівненську область за останні два роки зросла у 2,2 рази, що, за словами Сергія Цівкача, є яскравим прикладом того, як регіон якісно та ефективно конкурує за інвестора.


Рівненська ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: