Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному сьогодні пікет з палаючими шинами влаштують під стінами скандального забудовника DBN

Сьогодні під стінами головного офісу у Рівному забудовника РІВЕРСАЙД - DBN, що поруч залізничного вокзалу, о 12-ій годині пікетуватимуть рівняни. Подейкують, що людей буде багато. І там палатимуть шини.

Люди вимагатимуть від забудовника куплені у нього квартири, гроші за які заплатили давно, проте помешкань досі немає. Адже будівництво зупинилося. Про це розповідає головний організатор пікету - Олег, який звернувся до редакції 0362.ua з проханням допомогти поширити інформацію, аби даний інцидент не лишився без уваги та набрав розголосу.

Олег розповів, що також придбав квартиру у РІВЕРСАЙД – DBN Рівне, керує яким Олексій Лисюк. Два роки людей годують обіцянками продовження будівництва.

-          «Чотири земельні ділянки незрозумілим шляхом за статутним капіталом в сто тисяч гривень під забудову продали, та це було грубо кажучи повітря, і заморозили всі-всі будівництва. Окремі будівлі мають шість поверхів, деякі взагалі не розпочаті. На даний час він закрив всі офіси, майже всі центри продажу. І на Набережному Кварталі, і на Луцькому кільці познімали свої плакати. Згорнули свою діяльність, відтягують час, типу передають комусь. Хоча була зустріч зі Смарт Груп, компанією, яка була готова один об'єкт забрати, і то, вони щось не могли ніяк його там поділити і в загальному таким чином нас вже два роки таким "кормлять".  

Люди зверталися за допомогою до міського голови Рівного Володимира Хомка та до Рівненської ОДА. Пан Олег запевняє, Володимир Хомко відмовляє у допомозі, мовляв, самі уклали договори, тому і самі розбирайтеся, подавайте в суди. Хоча строки по оренді, суборенді землі і договірні зобов'язання не виконані, тобто плановані строки, розповідає Олег.

-          «Тому завтра ми влаштовуємо пікет, акцію проти бездіяльності влади, проти будівельної мафії міста Рівне, бо у всіх чотирьох об'єктів один інвестор, який вивів кошти з даних будов, і зараз успішно вкладає їх іншому забудовнику. Нас вже 200 людей фактично «кинутих». 130 людей по ЖК «Шоколад», та, наявною в нас на даний час інформацією, шоста і сьома секція ЖК «ЕRSTE Haus» і по ЖК «Флагман», це чоловік 70-80. Точні цифри назвати не можу, скільки людей «кинуто», можливо й більше», - розповідає пан Олег.

За словами чоловіка, у ЖК «ЕRSTE Haus» взагалі не розпочали будівництво, а продали вже 30 чи то 40 квартир. У сьомій секції є лише шість поверхів. У ЖК «Флагман» стоїть основа тільки першої секції, а саме будівництво не розпочали. А в ЖК «ЕRSTE Haus» - на стадії п’ятого поверху з одинадцяти. 

Коли наша редакція поцікавилися чи взагалі вони спілкувалися з забудовником про це, то Олег сказав, що у них щомісяця збори і щомісяця забудовник Олексій Лисюк щось їм обіцяє. Нині після жорсткіших дій людей він все ж сказав, що грошей немає, і зараз шукає інвесторів. Проте вже декілька інвесторів чомусь відмовилися брати ці об’єкти. 

Натомість взяти коментарі у забудовника, на жаль, нам не вдалося.

Проте варто зауважити, саме цей забудовник відомий скандальними будівельними проєктами. Якщо вводити в пошук лише ім'я забудовника, то ось що вибиває. 

Отож, будьте обачними. І перед тим, як інвестувати у житло, просто перегляньте відгуки про забудовника, а також з чого розпочинає він своє будівництво та які будинки він звів та здав до цього.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: