Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Лютинську зловили гігантського сома

Його  довжина 2 м 15 см, а вага - 65 кілограмів!  Світлину зі вражаючим уловом опублікував директор школи села Лютинськ Дубровицького району Михайло Гриневич.

«Упіймав велетня мій колишній учень. Я такого ще не бачив! Він вже хапав гусенят і каченят! Сьогодні вранці не полінувався і поїхав подивитись! Ледве витягнув із сарайчика! Подивіться і Ви... А я оце літом раненько на одній з ям Горині бачу щось таке вивертається вдвох, як ніби граються... Думаю тоді: "Бобри видно...вони ж в лозах водяться!"... То тепер розумію, це не бобри були, бо куди тим бобрам до таких річкових монстрів рівнятися!» - написав на своїй сторінці у Фейсбук Михайло Гриневич.

Упіймали велетня учора ближче до вечора із допомогою спінінга.  Місце щасливої риболовлі - неподалік села Лютинськ, у так званій великій луговій долині. Там, як розповів Михайло Гриневич, зійшлися дві річки – Случ та Горинь, і, до слова, такі велетні трапляються не вперше.

Аби ж залишилася згадка про гігантський улов, Михайло Гриневич вирішив придбати голову сома, засолити її, висушити, а потім помістити в шкільний музей.

Світлана Тубіна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: