Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Бабині таки варитимуть цукор

Як відомо, раніше в області працювало шість цукрових заводів: у Шпанові, Мізочі, Бабині, Корці, Оженині та Дубні. Однак із часом, після того, як сільськогосподарські підприємства  перейшли на самоокупність, цукрові буряки вирощувати стало невигідно. Відтак і кількість сировини почала зменшуватися. Спершу збанкрутували ВАТ “Шпанівський цукровий завод” та ВАТ “Мізоцький цукровий завод”. Згодом законсервували виробництво на ДП “Корецький цукровий завод” і ЗАТ НВП “Захід-цукор” (Оженин). Наразі діючими залишилися заводи лише в Бабині та у Дубні. Якщо в дубенських постачальників сировини особливих проблем не виникало, то в чотирьох інших районах, які  постачали сировину на Бабинський цукрозавод (а це Гощанський, Острозький, Корецький і Рівненський), виникла тривога, якій передувала історія. Про неї  варто коротко нагадати.
У перший день цьогорічної весни о десятій годині вечора п’ять мікроавтобусів з чоловіками спортивної статури під’їхали до головного входу одного з цукрових заводів Рівненської області з чіткою метою – здійснити силове захоплення підприємства. Його директора, який затримався на роботі допізна, і п’ять охоронців рейдери замкнули в одному з господарських приміщень, відібрали мобільні телефони і відключили стаціонарні засоби зв’язку. І все ж один із заручників встиг повідомити правоохоронців про зухвалий напад. За тривогою були підняті спеціальні підрозділи “Беркут” та “Сокіл”. Вже через короткий час більшість із непроханих гостей лежала ниць з наручниками на зап’ястях. Понад 70 рейдерів прибуло тоді в Бабин із центральної України. Більшість з них – жителі столиці, Київської та Черкаської областей. Їх відпустили. І лиш тепер стало відомо, що те захоплення було наслідком  суперечки двох співвласників цукропереробного комплексу. Одному належало підприємство, іншому – цукрові лани.
На щастя, норовисті партнери  таки порозумілися. А відтак залишився один власник – «Дельта-банк» - фінансова структура, яка об’єднує групу цукропереробних підприємств України, раду директорів якої очолює Олексій Крутиліч. За його запевненням, 20 вересня цього року  Бабинський цукрозавод, директором якого призначено Юрія Хлиненка,  вчасно розпочне сезон переробки цукросировини.  За добу  він  спроможний переробляти майже 2 тисячі 200 тонн  буряків. Нині ремонтники готують підприємство до нового переробного сезону. Збудовано кілька нових сучасних заводських станцій, які сприятимуть  якісному цукроварінню.
Та найбільша радість для тутешнього працездатного населення, що  400 мешканців краю на час цукроварного сезону матимуть роботу, а буряководи згаданих районів області матимуть змогу на місці здавати вирощений врожай та мати від цього якийсь прибуток. Це ж не везти їм  вирощене у сусідню Волинську область чи в Дубно! Засіяно ж було цьогоріч  цукристими 22 тисячі гектарів  заводських ланів і 4 тисячі селянських. Із кожного гектара планують  зібрати 40-45 тонн сировини та виробити з усього врожаю від 75 до 80 тисяч  тонн  солодкої продукції. Сюди треба додати ще 90 тисяч тонн минулорічних цукрових запасів. Тож, виходить, питимемо чай з цукром. А ще щороку підприємство сплачуватиме в місцевий бюджет 540 тисяч гривень податку. Це також великий плюс. Щоправда, влада краю занепокоєна тим фактом, що частина заводських бурякоплощ досі залишається  незасіяною. Цю проблему  цукровики обіцяють розв’язати найближчим часом. Принаймні, у цьому запевнили  Олексій Крутиліч і Юрій Хлиненко  першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка, керівників Гощанського району під час нещодавньої зустрічі з ними на заводі.    
А ще готуються бабинські цукровари до святкової події: наступного року  їхньому підприємству виповниться 100 років!
• Юрій Береза

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: