Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині нагородили школярів переможців «Олімпійського лелеченяти»

Нещодавно Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за участю комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради провели третій – обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя».

Перемогу у загальному заліку змагань вже не вперше виборола команда «Екстрім» з НВК «Колегіум» м. Рівне. Зокрема, учні закладу були кращими у «Презентації команд» та здобули перше місце в інтелектуальному конкурсі. А срібні нагороди їм дісталися у спортивній естафеті.

Отож, враховуючи здобутки команди, до них завітали з нагородами організатори «Олімпійського лелеченяти». Голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук, спільно з директором НВК «Колегіум» Петром Куделею вручили команді «Екстрім» дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику.

Водночас, вчитель фізичного виховання навчального закладу а також тренер команди «Екстрім» Олег Левенець подякував організаторам за чудову можливість брати участь у таких змаганнях та подарував Миколі Петренчуку власну книгу «Олімпійська освіта школярів».

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: