Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"DO like OLYMPIANS" - у Рівному разом з видатними спортсменами

За ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області, підтримки обласного комунального закладу «Спорт для всіх» та регіонального центру «Інваспорт», вперше відбувся захід "DO like OLYMPIANS"  в ЗОШ № 10 м. Рівне.

Почесними учасниками його стали майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, призерка Паралімпійських ігор Юлія Галінська та майстер спорту України з дзюдо, призерка чемпіонатів Європи, учасниця Паралімпійських ігор Людмила Логацька.

Відомі спортсменки познайомили дітей з улюбленим видом спорту, відповіли на їх численні питання, провели зі школярами розминку в спортзалі школи, яку традиційно проводять перед тренуваннями та змаганнями та продемонстрували майстер-клас з дзюдо.

Потім і самі учні долучились до спортивних конкурсів та спробували свої сили в «Олімпійській вікторині».

Завершилось спортивне свято врученням брендованих сувенірів від НОК України та спільним фото всіх учасників заходу.

Ініціатором і засновником Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді "DO like OLYMPIANS" є Національний олімпійський комітет України. Такий захід – це освітня спортивна подія, яка проводиться в форматі  уроку фізичної культури. Він має різні форми проведення, але обов’язково включає в себе спортивні заходи за участю провідних спортсменів, тренерів, фахівців сфери фізичної культури, спорту та олімпійського руху.


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: