Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Знову виявили коронавірус у рівненської спортсменки на Олімпійських іграх в Пекіні

Спортсменка з Рівного Анастасія Новосад мала виступати в складі змішаної команди з фристайлу 10 лютого, однак виступ скасували через три позитивні проби на COVID-19. В індивідуальному старті Новосад мала виступати 13 лютого.

Про це повідомляє Спорт на районі.

Участь рівненської спортсменки в змаганнях анонсували ввечері напередодні, 12 лютого. Утім безпосередньо перед стартом стало відомо, що Анастасія Новосад не зможе вийти на трамплін – черговий плановий тест на коронавірус виявився позитивним.

Пізніше стало відомо, що жіноча кваліфікація з фристайлу сьогодні не відбулася. Змагання перенесли на ранок 14 лютого (за Києвом) через несприятливі погодні умови.

Наразі Федерація лижного спорту України інформує, що Анастасія Новосад зможе вийти на старт у разі негативного тесту на Covid-19.

Водночас на офіційному сайті Олімпіади в передстартовому листі учасниць є обидві українки. Відповідно до попередньої інформації Ольга Полюк стартуватиме п’ятою, а Анастасія Новосад – 21-ю. Утім, чи справді виступить рівненська фристайлістка, на яку покладають надії про олімпійську медаль, точно можна буде сказати тільки вранці 14 лютого.

Відзначимо, що Анастасія Новосад хворіє безсимптомно.


 

#карантин  #Новосад  #COVID-19  #Олімпіада  #Пекін 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: