Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Збірна України передала футболку з підписами футболісту-воїну з Рівненщини

Футболіст ФК «Сокіл» з села Любахи, що у колишньому Володимирецькому районі, Юрій Ткачук нині з побратимами боронить Україну на фронті. Під час візиту волонтерів, серед яких був і заступник Вараської районної асоціації футболу Олександр Гребень, воїни підписали два м’ячі. Один попросили передати Рівненській обласній асоціації футболу, інший - збірній України перед матчем з Шотландією.


Завдяки голові РОАФ Олексію Хахльову, м’яч нашій збірній передали. І він виявився фартовим – Україна перемогла – 3:1. В якості подяки капітан збірної Андрій Ярмоленко через Рівненську обласну асоціацію футболу передав футболку з підписами команди для Юрія Ткачука та бійців його взводу.

Незабаром я з іншими волонтерами знову поїдемо на Схід. Плануємо, завезти Юрію та його побратимам цю футболку, - розповідає Олександр Гребень. - Є ідея, щоб вони поставили з іншого боку свої підписи. Підписи будуть на спині. Це символічно. Адже буде символом того, що воїни нині боронять наш тил. Потім цю футболку хочемо передати до Будинку футболу. Це буде особлива футболка, на якій будуть одночасно підписи і футболістів, і воїнів. Можливо згодом цю футболку вдасться виставити на міжнародний аукціон, а отримані гроші направити нашим військовим.

Разом ми – сила!

Рівненська обласна асоціація футболу  

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: