Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Заклади охорони здоров‘я Рівного отримали понад 2800 доз вакцини Comirnaty Original

Заклади охорони здоров‘я Рівного отримали понад 2800 доз вакцини Comirnaty Original/Omicron BA.1., яка призначена для бустерних щеплень.

 За інформацією МОЗ України, вакцину Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech було розроблено спеціально проти штаму коронавірусу «Омікрон» та його варіантів, тож вона призначена тільки для бустерних щеплень.

 Управління охорони здоров'я м.Рівне нагадує, що перше бустерне щеплення усі люди від 18 років можуть отримати через 5 місяців після двох доз Comirnaty/Pfizer чи CoronaVac/Sinovac, або однієї дози Janssen/Johnson & Johnson. А друге бустерне щеплення - через 4 місяці після першого.

 На сьогодні провести базову вакцинацію в усіх щеплювальних кабінетах проти COVID-19, що у закладах охорони здоров‘я Рівненської міської ради, можна препаратом CoronaVac (першою та другою дозами). Бустерні ж дози можна зробити вакцинами як CoronaVac так і Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech, яка відсьогодні уже доступна в усіх пунктах щеплень. Окрім того, на залишку в Центрі ПМСД «Центральний» Рівного ще наявна і однодозна вакцина Janssen/Johnson & Johnson, яка передбачена як для базової вакцинації так і для проведення бустерних щеплень.

 Щепитися можна безоплатно в будь-якому пункті вакцинації. Адреси та графіки роботи пунктів щеплень у Рівному за посиланням: http://surl.li/dfgrj.

Для уточнення деталей за посиланням доступні контакти реєстратур закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради: http://surl.li/dghvx.


 

#вакцинація  #Омікрон  #COVID-19 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: