Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Юні рівняни успішно виступили на Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко. Like»

Справжнім тріумфом увінчалася участь юних рівнян у ХІІІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко. Like», який нещодавно проходив у Харкові. Вони повернулися додому з чотирма нагородами.

Джерело 7 днів.

– На фестивалі, в якому взяли участь 1245 авторів із 96 країн, ми представили в різних номінаціях п’ять робіт трьох медіастудій Рівного, – розповіла очільниця проєкту «Медіа-школа прямує в громади» Олена СЕМЕНОВИЧ. – І всі вони потрапили до фіналу. Більше того, чотири з них отримали нагороди – дві найвищі та дві спеціальні від журі. Організатори фестивалю відзначили те, що є у нас соціальна тематика.

Відтак дванадцятирічна рівнянка Маргарита Ковтунець (на фото) стала, до речі, вже другий рік поспіль, кращою відеоблогеркою Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко. Like». Цього разу конкурсне журі, у складі якого працювали всесвітньовідомі діячі кіно, теле- та радіоведучі, визнало кращою її відеороботу «Фестиваль автентичної кухні «Мацик», що відбувся влітку в Рівному. А от відеоролик «Вивчіть кілька фраз жестовою мовою» від ГО «Нація Талантів» переміг у номінації «Соціальна реклама дитячої студії». Це при тому, що проєкт створювався не заради участі в конкурсі.

– Ми абсолютно не ставили собі за мету здобути нагороду, – зауважила керівниця ГО «Нація Талантів» Оксана ІГАС. – Ціль нашого соціального проєкту – знайти ті важливі меседжі толерантності, які потрібно донести від людей з особливими потребами до нас, звичайних людей.

У свою чергу, Мілена Гудилко здобула спеціальний приз журі за власноруч створений філософський мультик «Твоя Галактика не єдина». А «Медіа-школи для дітей та підлітків» отримала відзнаку Почесного консульства Азербайджанської республіки у номінації «Разом ми сила» за роботу «Садиба Валевських (Ленкевичів)».

Загалом на фестиваль було представлено 1450 робіт, з яких для конкурсу відібрали 156 робіт у 16 номінаціях.

Ірина ВАСИЛЮК

#блогер  #конкурс 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: