Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Юні лісівники разом із Миколою Карпюком посадили ліс


Ще одне учнівське лісництво відкрили у ДП «Костопільський лісгосп". Дізнатися більше про роботу лісівників виявили бажання понад два десятки учнів 7 класу ЗОШ №8 м. Костопіль. Діятиме новостоворене учнівське лісництво на базі Костопільського лісництва. Вихованці цього навчального закладу, який розміщений неподалік будівлі лісгоспу, не вперше допомагають лісівникам: разом виїздили на посадку лісу навесні, працювали на базисному розсаднику, озеленювали територію навчального закладу.

Світлина від Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.

 
- Це вже друге учнівське лісництво, яке працюватиме на базі нашого лісгоспу. Ми всіляко підтримуємо ідеї молоді та школярів більше дізнаватися про ліс, адже це виховує правильне розуміння процесів, які відбуваються в лісовому господарстві, підвищує їхній рівень екологічної культури. Тому, ми радо підтримаємо ініціативи інших навчальних закладів відкрити у себе учнівські лісництва, - зазначив директор ДП «Костопільський лісгосп» Олександр Мелещук.
Уперше в офіційному статусі вихованці учнівського лісництва взялися допомагати лісівникам з посадкою лісових культур і засадили експериментальну ділянку сіянцями дуба звичайного та ялини європейської. Дуб звичайний садили із закритою кореневою системою, відтак сіянці не мають обрізаного коріння, що гарантує майже стовідсоткову їх приживлюваність. Оскільки грунт ще не замерз, а невеличкий сніг дає додаткову вологу, то лісівники скористалися сприятливими погодними умовами.
Разом зі школярами садив ліс і колишній бранець Кремля, політв’язень Микола Карпюк. Адже ділянку у Костопільському лісництві заклали на честь загиблих Героїв «Небесної сотні» та вшанування подій на Майдані під час Революції Гідності.

Світлина від Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.
- Ми повинні зберегти в наших серцях пам’ять про тих, хто виборював і виборює європейський вибір нашої держави. 1 грудня відбувся розгін студентів на Майдані, тому ми вирішили саме на початку грудня закласти пам’ятну ділянку, - розповів начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.
До слова, це перший досвід Миколи Карпюка у посадці лісу, він був приємно вражений новими технологіями, які використовують у роботі костопільські лісівники.

Світлина від Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

Прес-служба РОУЛМГ

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: