Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Юні дослідники із Зарічненщини - найкращі в Україні

Вихованці гуртка гуртка «Сходинки краєзнавства» Мутвицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Зарічненського району перемогли у ІІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». У напрямі, в якому змагалися діти, їхня робота визнана найкращою. Про успіх юних дослідників повідомила на своїй сторінці у Фейсбук  їхній наставник, краєзнавець і педагог Тумаш-Ляховець Валентина:

"Успішний дослідницький фінал мутвицьких гуртківців – всеукраїнська перемога! Дякуємо всім, хто підтримував нас на дослідницьких шляхах! 

2 лютого 2021 року в Українському центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді видано наказ про підсумки ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»: https://patriotua.org/nakazi-rekomendatsiji-tsentru-turizmu/

У додатку 1 зазначено, що переможцями з напряму «Із батьківської криниці» стали члени гуртка «Сходинки краєзнавства» Мутвицької ЗОШ І – ІІІ ступенів із загальною кількістю балів – 95,5 (найвища оцінка зі 120 робіт, надісланих з усієї України!).

У додатку 2 організатори експедиції та суддівська колегія ІІІ туру відзначають: "Новий підхід до вивчення краєзнавчо-етнографічних знахідок на давніх світлинах Прип’ятського Полісся запропоновано у краєзнавчо-дослідницькій роботі «Таємниці чорно-білих світлин Прип’ятського Полісся» пошукової групи гуртка «Сходинки краєзнавства» Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ст. Зарічненської районної ради Рівненської області (кер. Тумаш В.М.). Юними краєзнавцями упорядковано віднайдені світлини у селах Рівненської області та підготовлено фотоальбоми для розміщення на краєзнавчому сайті «Заріччя».

Нами описано сотні цікавих світлин, але найцікавіші там- дитячі фото. Дуже цікава світлина, знайдена Артемом Диковицьким: це його мама в дитячому віці. Знімок було опубліковано в газеті «Радянське Полісся» для участі у фотоконкурсі «Фотодебют-87». Нині сестричка Артема ходить до 1 класу. І ми встановили, що вона так схожа на свою маму..."

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: