Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Які міста на 24 серпня в Україні наражаються найбільшу небезпеку

Українська система ППО буде приведена в підвищену бойову готовність.

Названо міста, які перебуватимуть у найбільшій небезпеці на День Незалежності. Про це розповів льотчик-інструктор, полковник запасу та військовий експерт Роман Світан 24 каналу.

За словами фахівця, Росія більше готується до оборони своєї території, ніж до активного наступу на Україну 23-24 серпня 2022. А українцям не варто очікувати страшніших обстрілів, ніж було за пів року до цього. Проте російські війська стягують до кордонів велику кількість систем С-300 та концентрує ППО біля лінії фронту.

"Удари цих систем досить підступні. Вони призначені для боротьби з літаками, а їх використовують для боротьби з мирними людьми", — розповів Роман Світан, уточнивши, що здебільшого вони начинені шрапнеллю.

Українська система ППО також у ці дні буде приведена у підвищену бойову готовність.

Зокрема полковник запасу зазначив, що українські державні свята змушують російських окупантів вживати заходів для своєї оборони.

Військовий експерт наголосив, що системи С-300, які РФ розгортає у Білорусі та в Криму, можуть заподіяти найбільшу біду прифронтовим містам — Харкову, Чернігову та Миколаєву. То ж цим містам варто вживати ретельніших заходів протиповітряної оборони.

За матеріалом Фокус.


 

#небезпека  #обстріли  #24 серпня  #Незалежність 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: