Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Як підтримати свою близьку людину, яка знаходиться на війні? Які слова підібрати, про що говорити?

"Як підтримати свою близьку людину, яка знаходиться на війні? Які слова підібрати, про що говорити?”... “У мене в голові багато нав’язливих думок та переживань”… “Як жити з постійним відчуттям невизначеності майбутнього”... “Дуже мало людей, з ким можна поспілкуватись відверто, по-чесному”...

Останнім часом ми отримуємо численні запити від жінок, дівчат, чиї чоловіки на війні, з проханням долучитися до наших груп підтримки


Ми розуміємо, як часом важко справлятися з усіма станами самотужки і як непросто знаходити в собі ресурс продовжувати жити буденним життям, коли близька людина на війні.

Запрошуємо вас долучитися до груп підтримки для жінок, дівчат, чиї чоловіки воюють. Аби ви потурбувалися про себе та віднайшли сили, щоб жити далі, бути поруч з тими, хто вас потребує.


Який формат?

  • онлайн
  • перші 3-4 групи - відкриті. Далі - група матиме закритий формат.


Коли проходять групи?

  • щосереди, з 8 лютого, о 19:00 (за київським часом)
  • тривалість - 1,5 години.


Хто проводить?


Ольга Байдарова - кандидатка психологічних наук, експертка, тренерка, наукова консультантка МЦРЛ Україна; співведуча груп взаємопідтримки на Майдані під час Революції гідності; дружина військовослужбовця та Ірина Басіста - тренерка МЦРЛ Україна, психологиня, експертка з роботи з втратою.

Якщо ви бажаєте долучитися, заповнюйте анкету: https://forms.gle/uu6juP6JUGatcSsJ7

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: