Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Волонтери роздають у Рівному гарячі обіди

У Рівному щонеділі волонтери роздають безкоштовні обіди для пенсіонерів, бездомних та людей з інвалідністю. У сквері навпроти пивзаводу 6 лютого гарячі обіди отримали понад 70 людей. Продукти благодійникам приносять рівняни.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Олег Листопад раніше працював кухарем у польському ресторані. Зараз чоловік готує їжу для нужденних. На недільний обід Олег приготував тушковану картоплю.

- У суботу дівчата приходять, роблять заготовки: нарізають картоплю, цибулю, моркву, щоб усе було готове на неділю. У неділю ми приходимо і так розраховуємо, щоб було готове на 14:00, щоб привезти людям і воно все гаряче було, воно аж парує, — говорить кухар Олег.

Два роки тому рівнянка Світлана Кириліна вирішила допомагати людям та організувала безкоштовне харчування для нужденних. Розповідає, що раніше готувала такі обіди разом з чоловіком на власній кухні, зараз охочих допомагати збільшилося, повідомляє Суспільне.

- На ті часи були дуже сильні морози й ми вирішили робити чай та бутерброди. Винесли сюди перший раз, щоб вони поїли, а потім вони одне одному переказували. Кожну середу та неділю ми їх годували, це буквально рік, як ми годуємо один раз на тиждень, — волонтерка Світлана Кириліна.

Рівнянин Роман Дуда отримав обід від волонтерів. Чоловік має житло, втім через інвалідність працювати не може.

- Дуже вдячний, я вже другий рік приходжу кожної неділі. Дуже дякую Світлані й усім за таку підтримку нас, малозабезпечених, що не можуть собі дозволити навіть такого обіду. Лікував анемію, Світлана допомогла два рази ліки купувати, щоб курс лікування пройшов. Після інсульту у мене ліва сторона — рука і нога практично не працює, — каже рівнянин.

Волонтерка Світлана Кириліна розповідає, що вони намагаються урізноманітнити страви, якими пригощають людей, а продукти для їх приготування приносять рівняни. Щотижня на сторінці "Торбинка добра" у Facefook публікують перелік необхідних продуктів.

 — - Є такі, що вже два роки нам допомагають, є такі, що півтора року. Картоплю, овочі, фрукти, солодощі, ковбасу — усе нам привозять,- говорить Світлана.

Волонтери й надалі роздаватимуть гарячі обіди пенсіонерам, бездомним та людям з інвалідністю. Нужденні можуть отримати їх щонеділі о 14:00 у сквері навпроти пивзаводу.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: