Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Воїни-інженери Рівненщини отримали відзнаки

З нагоди другої річниці від Дня створення частини воїни-інженери Рівненщини отримали відзнаки.

Офіцерка Олена - серед них.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, військова форма та на відкритому повітрі

Дівчина народилася й проживає на Рівненщині. Військову службу у ЗСУ розпочала в іншій військовій частині, а сюди прибула з початком її формування. Військовий колектив займає особливе місце в її серці — тут вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

З-поміж нагороджених за виконання завдань у районах ведення бойових дій військовослужбовець солдат Олег, який прибув до військової частини на початку широкомасштабного вторгнення.

На зображенні може бути: 1 особа

Строкову службу він не служив, а тому пройшов загальновійськову підготовку, навчання за фахом та бойове злагодження. Під час військової служби солдат-маскувальник уже двічі виконував завдання за призначенням у районах бойових дій. Перший раз під Бахмутом, що на Донеччині, другий — на Запоріжжі. Він впевнений, що в його з товаришами роботі немає дрібниць: «копаємо бліндажі, накриваємо, облаштовуємо та маскуємо укриття для підрозділів, що стримують натиск окупантів. Головне робити усе якісно, бо це — запорука життя людей та майбутньої перемоги України».

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, військова форма та на відкритому повітрі

На урочисте шикування особового складу прибув Командувач Сил підтримки Збройних Сил України бригадний генерал Дмитро Герега.

До святкувань також долучилися й представники органів державної влади та місцевого самоврядування, повідомили в Інформагентство АрміяInform 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: