Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вісім років у строю

Костопільчанину Володимиру Овдійчуку, який є власником магазину військового та армійського одягу, неодноразово доводилося бачити наслідки війни на власні очі. Цей сміливий чоловік уже понад вісім років займається волонтерством, надаючи допомогу захисникам і захисницям України.
– Володимире Адамовичу, скажіть, що стало поштовхом до заняття волонтерством?
– У 2014 році багато хто взявся допомагати нашим воїнам, а потім поступово припинили свою діяльність, чомусь забули про наших захисників.  Зараз хлопці потребують максимальної підтримки, бо в небезпеці вся наша держава, їх чекають вдома рідні. Розуміючи це, ми не переставали волонтерити. Кожного місяця відвозимо на схід людей, які мають бажання побачити усе на власні очі. Тобто свідків війни з кожним днем стає все більше.
– Володимире, що відчуваєте особисто Ви, коли приїжджаєте на схід – біль, переживання чи ненависть до ворога?
– Там величезна розруха, ворог повивозив все, що було цінне, будинки розвалені, діточки бігають замурзані. Жінки сушать хліб, бо не знають, що їх чекає далі… Ось така моторошна картина. Коли з мирного життя потрапляєш туди, то просто жахаєшся. Це ж якими нелюдами треба бути, щоб розв’язати цю криваву війну. Вона принесла десятки тисяч смертей, руйнування інфраструктури, людські страждання. Заради чого?
– Я помітила, що у вас в магазині є безліч розписаних прапорів, крізь які ледь видніється стеля. Що це за прапори та хто їх розписував?
– Їх розписують військові з передової. Повірте, для них дуже важливий зворотній зв’язок.  Я, в першу чергу, хотів би подякувати дітям, працюю з ними вже восьмий рік, нам допомагають учні  зі шкіл Костополя, Деражного, Дюксина. Ці діти, ці вчителі, вам не передати… Вони постійно щось передають, цікавляться, що закупити, вони завжди до ярмарки долучаються. На останній із них ми зібрали двісті вісімдесят чотири тисячі. Але вже їх немає, ми постійно купуємо генератори, машини, павербанки, шини, все, що потрібно нашим хлопцям на фронті. Тож велике дякую нашим дітям. Їхній внесок у Перемогу справді безцінний.
• Дарина Середа

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: