Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Василь Берташ: “Обіцяли – виконали”

— Головне, що ми виконали те, що обіцяли, — зазначив на підсумковій прес-конференції Василь Берташ. — В області збудовано понад 700 білощебеневих доріг, цей процес триватиме і в наступному році,  відкрито 5 шкіл, а стратегія будівництва, реконструкції і капітального ремонту шкіл й надалі буде виконуватися, відкрито 37 оновлених дошкільних навчальних закладів. У Рівненському обласному онкодиспансері відкрито регіональний центр променевої терапії, збудовано першу чергу терапевтичного корпусу Рокитнівської центральної райлікарні, будівництво якої було законсервовано ще в 2004 році, відкрито 9 лікарських амбулаторій практики сімейної медицини.

Упродовж року здійснено низку успішних кроків і в сільському господарстві. На реалізацію програм агропромислового розвитку спрямовано майже мільйон гривень. Розроблена та впроваджується обласна програма підтримки фермерських господарств на 2011-2015 роки. Фермери краю отримали безвідсоткові позички з обласної казни. У Гощанському районі введено в експлуатацію молочний комплекс у сільгосппідприємстві ім. Воловікова. Ведеться будівництво ще чотирьох тваринницьких комплексів у Млинівському, Дубровицькому та Сарненському районах. Сільськогосподарські підприємства вже виробили продукції на 16 відсотків більше ніж торік.

Промовистий факт —  виробничники Рівненщини продали продукції на 11 мільярдів гривень, а це на 21 відсоток більше ніж у минулому році.  Особливо втішним є той факт, що місцева продукція стала більш конкурентноспроможною на іноземних ринках. Цьогоріч Рівненщина вийшла на позитивне сальдо зовнішньої торгівлі, яке становить понад 55 мільйонів доларів США.

Надходження податків і зборів до зведено бюджету області за підсумками року зростуть у понад півтора раза, а власні доходи місцевих бюджетів — на 10 відсотків.

В області активно триває газифікація. За 2011 рік протяжність газових мереж зросла на понад 100 кілометрів. Блакитне паливо отримали майже 3 тисячі нових абонентів, а жителі села Пугач урешті-решт отримали воду.

 У році, що добігає до свого завершення, було реалізовано й низку іміджевих проектів: відзначали на державному рівні 450-річчя Пересопницького Євангелія, етно-культурний фестиваль «Бурштиновий шлях», Всеукраїнський фестиваль молодого аматорського кіно «Двері».

Приємною новиною від голови ОДА стало й повідомлення про те, що у наступному році у Рівному буде збудовано льодовий палац за кошти Державного бюджету, орієнтовна вартість з обладнанням якого складе майже 35 млн. грн.

• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: