Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вартість тролейбусних квитків підвищили… «помилково»

Тільки рівненські мас-медіа у вівторок ввечері «ощасливили» рівнян звісткою про чергове підвищення тарифів на проїзд у міському тролейбусі, як вранці у середу невтішну новину довелося спростовувати. Казуїстика трапилася під час чергового засідання Рівненського міськвиконкому. «Батьки»  міста так захопилися розглядом питання про встановлення нової вартості проїзду в електротранспорті, що зрештою не помітили того, як «ухвалили» рішення тоді, як на те елементарно забракло голосів. Простіше кажучи, після завершення засідання лічильна комісія виконкому виявила, що за рішення проголосувало лише 10 членів замість необхідних за регламентом 11-ти. Це означає, що з 1 жовтня проїзд у тролейбусах Рівного залишиться незмінним і коштуватиме як і раніше  одну гривню замість запланованих 1,25 грн.
Підвищити тариф на 25 копійок члени виконкому спробують удруге вже на жовтневому засіданні. Чиновники, до речі, не сумніваються в тому, що ціна проїзду в тролейбусі буде підвищена.

- Дива не трапиться, вартість проїзду зросте, - заявив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Коли мука дорожчає, то й хліб зростає в ціні, або ж зникає з прилавків. Те саме може трапитися й з тролейбусами.

За словами начальника міського управління транспорту і звязку Віталія Миронюка, у більшості обласних центрів країни вартість тролейбусних перевезень уже перетнула межу в 1,50 грн. За 1 гривню і 25 копійок возять пасажирів, тролейбуси в Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях.

- На сьогодні реальна собівартість перевезень в міському електротранспорті Рівного сягає двох гривень, - твердить директор “Рівнеелектроавтотрансу” Степан Загиней. – Однак підняття тарифу навіть на 25 копійок зможе суттєво поліпшити фінансовий стан нашого підприємства.  Старіших за наші тролейбуси в Україні більше немає.

За словами Степана Загинея, у Кракові квиток на тролейбус коштує 14 гривень, у Варшаві – 18, у містах Німеччини – понад 22 гривні (у перерахунку на українську валюту).

 

Сергій Табаков

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: