Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вараський Палац культури відновив свою роботу

Після виходу з всеукраїнського локдауну соціальні об’єкти, що перебувають на балансі Рівненської АЕС, відновили свою повноцінну роботу. У Палаці культури (ПК) Рівненської АЕС імені Лесі Українки продовжується робота клубних формувань, підготовка до нових проєктів, фестивалів, творчих заходів. Адміністрація ПК наголошує – заклад функціонує з дотриманням чинних карантинних обмежень, персонал забезпечений засобами індивідуального захисту, антисептиками.

Повідомляє сайт РАЕС. 

За коментарем директора ПК РАЕС Валентини Пінчук уже з початку поточного тижня у закладі відновлено повноцінну роботу з обов`язковим дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Усі приміщення ПК: велика зала (сцена та глядацька зала на 630 місць), золота зала (фойє ІІ поверху), конференц-зала, дві танцювальні зали, гримерні кімнати, танцювальний клас, спортивний та тренажерний зали, кабінет психолога, кабінети гурткової роботи функціонують з врахуванням карантинних обмежень.

«Для організації культурно-дозвіллєвої діяльності та надання послуг населенню міста-супутника Рівненської АЕС в Палаці культури працює 101 працівник. Це - висококваліфіковані фахівці галузі культури, досвідчений обслуговуючий та технічний персонал. Нині в ПК функціонує 37 клубних формувань. Заняттями у клубах за інтересами, студіях, колективах, гуртках охоплено 1579 осіб (з них 720 дітей) – це працівники РАЕС, члени їх сімей, мешканці міста-супутника та навколишніх населених пунктів», - прокоментувала Валентина Пінчук.

Для відвідувачів закладу функціонує 33 гуртки: інструментального, вокального, фольклорного, хореографічного, театрального, образотворчого, туристичного та фізкультурно-оздоровчого напрямків. Кожен охочий може приєднатися до 8 творчих колективів ПК, що носять почесне звання «народний аматорський» і «зразковий аматорський». А для найменших дітей віком 4-6 років, діє студія раннього мистецького розвитку «Промінчики», яку впродовж минулого року відвідало 96 вихованців.

За підсумками 2020 року фахівцями ПК проведено 83 заходи, які відвідало 36 тисяч осіб. Карантинні обмеження внесли суттєві зміни у творчу роботу закладу, тому 58 культурно-мистецьких заходів було проведено в онлайн режимі. У 2021 році заплановано проведення IV-го регіонального фестивалю «Аніматор шоу». В жовтні планується уже традиційне вручення перших «Медалей успіху» на святі «Віват, гуртківці!», в листопаді – VI–й багатожанровий дитячий-юнацький фестиваль – конкурс «Зірки, на сцену». Зокрема, як співорганізатори та учасники плануємо брати участь у черговому мистецькому фестивалі «Energy Art Fest», - підсумувала Валентина Пінчук.

Керівниця наголосила, що заклад приймає замовлення на проведення тематичних, святкових, розважальних, ігрових, театралізованих програм для дітей і молоді, днів іменинника, корпоративних заходів, шоу-програм, вечірок, вечорів відпочинку, ювілеїв та інших свят для різних вікових груп населення. ПК працює щодня з 08:00 до 22:00, усю детальну інформацію можна отримати за телефонами: (03636) 2-46-54, 2-44-45, а перелік платних послуг Палацу культури переглянути за цим посиланням.

 

 

#РАЕС  #ПК 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: