Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В центрі Острога - нова комфортна дорога

Острозі оновили 3,5 км дороги. Тепер центр міста комфортний та безпечний.

Ознайомився із завершенням ремонту ділянки траси державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Раніше на шлях від Рівного до Острога ми витрачали 55 хвилин, а сьогодні – завдяки президентській програмі «Велике будівництво» дістатися до міста можна удвічі швидше. Особливо приємно чути слова подяки від людей. Дорога – це відчуття комфорту та безпеки кожного з нас, артерія економіки. Впевнений, дорога буде служити довго, адже зроблена за новими технологіями. Загалом Н-25 пролягає майже 200 км через Рівненщину, тому важливо оновити усю трасу. Над цим і працюємо», - зазначив Віталій Коваль.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексія Вострікова, роботи завершені: зроблені тротуари, освітлення, бар’єрне огородження. 

«Наразі ще триває процедура підключення електроенергії до світлофорів. Багато робіт зроблено щодо водовідведення, адже дорога знаходиться в самому центрі Острога. І важливо було, щоб вода не стояла на дорозі та не йшла до будинків. Тому встановлений сепаратор, щоб у ґрунт попадала чиста вода», - розповів Олексій Востріков.

Нова дорога безпечна та комфортна. Тут облаштовані переходи, бар’єрне огородження, а ширина проїжджої частини сягає 10-15 метрів. Дорожне полотно має три шари асфальтобетону, загальна товщина 20 см.

«Жителі громади дуже вдячні за дорогу, - зазначає міський голова Острога Юрій Ягодка. - Переконаний, задоволені мешканці і Нетішина, і Славути Хмельницької області, адже можна їхати з комфортом. Робота достойна та якісна. Враховані абсолютно всі наші побажання. Важливо, що зроблені відбійники. Безпека та життя людини є першочерговим».

 

За інформацією Рівненської ОДА

#дорога  #Велике будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: