Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Острозькому військовому ліцеї відбувся День військово-патріотичного виховання

У КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» сьогодні проходить День військово-патріотичного виховання, у якому беруть участь старшокласники Острозької територіальної громади.

Перед початком дійства його учасників привітав голова обласної ради Сергій Кондрачук, який побажав старшокласникам гарних вражень та закликав їх активно долучатися до заходів, що відбуваються в області у межах програми національно-патріотичного виховання.

Голова обласної ради також передав учням квитки на фільм «Шлях поколінь» Михайла Ухмана, який завтра презентуватимуть у Рівному.  

- Переконаний, що старшокласники, які сьогодні завітали в гості до закладу, не лише дізнаються про те, в яких умовах навчаються ліцеїсти, а й матимуть змогу краще зрозуміти мотивацію тих ровесників, які прагнуть пов’язати своє життя з військовою службою. Дуже хочеться, аби наше юнацтво завжди відчувало зв'язок з рідним краєм і бачило своє майбутнє саме в Україні, - зазначив Сергій Кондрачук.

Як розповів  начальник ліцею Ігор Приступа, заходи, присвячені Дню Збройних сил України, у закладі є традиційними. Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою є єдиним закладом спеціалізованої військової освіти військового спрямування на Рівненщині і, відповідно, центром військово-патріотичного виховання.  

Випускники ліцею захищали і захищають нашу країну на Сході України: загалом службу в АТО/ООС несли та продовжують нести близько 250 випускників закладу. Семеро з них нагороджено бойовим орденом Богдана Хмельницького. Випускника ліцею Володимира Чепелюка цим орденом нагороджено посмертно.

Протягом дня учасники заходу переглянули фільми «З підлітків в офіцери». Підготували для них також показові виступи пісні і строю, а також виступ кінологів Нацгвардії. Відбулася й екскурсія ліцеєм, під час якої старшокласники мали змогу не лише ознайомитися з умовами навчання у ліцеї, а й повправлятися у низці практичних вмінь.

Рівненська обласна рада


 

#виховання  #день  #патріотизм 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: