Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В ОАЕ вдалося штучно викликати дощ з допомогою нової технології

Сильні дощі йдуть в різних районах Арабських Еміратів (ОАЕ), незважаючи на 50-градусну спеку в денний час, через випробування нових технологій виклику в посушливий літній сезон, повідомив еміратський портал прогнозу погоди Марказит аль-Асіфа (Storm Center).

"Дощі випали на північ від селища Хатта в ОАЕ в Хаджарських гірському масиві, в районах Ваді аль-Хілю, Кальба роуд і Хувайлат", - зазначив портал. Національне метеорологічне бюро, у свою чергу, також вказало, що дощі пройшли в населених пунктах поблизу міста Аль-Айн столичного емірату Абу-Дабі, де температура піднялася до 47 градусів спеки. Синоптики повідомили, що дощі пішли в ОАЕ влітку, коли в Еміратах не випадають опади, після спеціальних експериментів по засіву хмар.

У жарких і посушливих ОАЕ влада активно розробляє технології по викликанню дощів: зокрема, навесні цього року почалося тестування нових способів збільшення обсягу опадів.

З цією метою в Еміратах стали використовувати дрони, які можуть викликати дощ з допомогою електричних розрядів в хмарах без використання хімічних сполук. Ці випробування проводить академія SANAD в Дубаї спільно з вченими британського університету Редінга.

 

#дощі 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: