Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Українці роблять запаси овочів на зиму: що купують і скільки витрачають?

На одній з вулиць біля біленького бусу вишикувалася черга. Чоловік років 60-ти привіз на продаж домашню картоплю. Кілограм коштує шість гривень. У супермаркетах — дорожче: від 8 до 13 гривень за кілограм. Експерти кажуть, що буде ще дорожче. 

...Торгівля триває. Один чоловік купує дві сітки картоплі — тобто 40 кілограмів, тим часом жінка просить порахувати їй лише п’ять кілограмів бульби. 

“Не накуповую багато, бо не знаю якої якості ця картопля. Наче гарна на вигляд, але всередині можуть бути почорніння. Та й, чесно кажучи, легше дати 30 гривень, ніж 500 — 600 за раз”, — пояснює пані Ольга, пенсіонерка. 

Багато людей купують овочі у перевірених фермерів вже роками. І беруть одразу декілька сотень кілограмів. Один із таких фермерів — пан Богдан, який вирощує на продаж картоплю, цибулю, моркву вже багато років. 

“Люди цього року запасаються овочами більше, ніж торік. Війна ж триває — не знати, що буде далі, тож краще мати запаси, — каже пан Богдан. — Ціна за кілограм картоплі в мене — 6 гривень, але можу віддати й по 5, якщо бачу, що чоловік останні гроші віддає. Треба бути людяним, особливо в такий скрутний час. 

Загалом купують бульбу з таким розрахунком: якщо в родині четверо осіб, то беруть на зиму 200 — 300 кілограмів картоплі. Кажуть, такої кількості вистачає до весни. Ну, а потім вже шукають на ринках молоду бульбу”. 

Підраховую: сім’я, яка складається з чотирьох осіб, лише на картоплю мала б витратити як мінімум 1500 гривень. 

Крім бульби, люди запасаються цибулею. Її вартість — 30 гривень за кілограм. За словами фермера, люди купують на сім’ю дві сітки цибулі — це 30 кілограмів. Тож гаманець родини спустошиться ще на 900 гривень. 

Фермерка з Рівненщини, пані Надія, розповідає про свій прайс: кілограм картоплі продає по 6 гривень, буряка — по 15, моркви — по 15 — 20 грн, цибулі — по 30 гривень. 

“На сім’ю з чотирьох осіб купують 1 — 2 сітки моркви, а ось червоного буряка — менше, від 5 до 10 кілограмів”, — каже жінка. 

Пані Ольга, яка живе у Львівській області, продає червоний буряк та червоний перець. “Буряк — по 18 гривень за кіло, перець віддаю по 50. На ринку — в півтора раза дорожче! А в малих фермерів не тільки дешевше, а й без “хімії”, — каже. 

Я продовжую підрахунки. Щоб закупитись картоплею, цибулею, буряком та морквою на зиму на сім’ю з чотирьох осіб, треба викласти приблизно три тисячі гривень. 

Якщо зробити запаси часнику, за кіло якого беруть приблизно 100 гривень, чи капусти, вартість якої у фермерів коливається від 7 до 12 гривень, то сума витрат буде ще більшою на кількасот гривень. 

До речі, українські фермери також фінансово підтримують ЗСУ. Наприклад, серед оголошень в інтернеті я знайшла таке: “З кожного кілограма проданої картоплі перераховую гривню на підтримку армії”. 

За матеріалом Expres.online


 

#ціни  #аналіз  #продукти 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: