Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Володимирці будується нове приймальне відділення

Триває реконструкція приймального відділення лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Володимирецька багатопрофільна лікарня». Сьогодні хід робіт проінспектували голова Вараської районної державної адміністрації Анатолій Рижий та Володимирецький селищний голова Василь Ковенько.

У 2020 році за кошти місцевого бюджету була виготовлена проектно-кошторисна документація на загальну вартість робіт – 11,7 млн. грн. Об’єкт був включений у програму Президента «Велике Будівництво». Вже у 2021 р. оголошений тендер виграє ТОВ «Барбакан» (директор Валентин Мандрицький).

Цьогоріч за сприяння голови обласної держаної адміністрації Віталія Коваля передбачено фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 3,8 млн. грн. «До кінця року плануємо завершення основних будівельних робіт» – звітує виконроб Василь Котельчук.

Головний лікар КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Іван Караїмчук не стримує емоцій:

Треба розуміти, що за державний кошт вже закуплено дороговартісне сучасне обладнання – комп’ютерний томограф, цифровий рентген апарат, УЗД апарат та інше – на загальну суму до 16 млн. грн. У реконструйованому відділенні з’являться додаткові палати для перебування хворих, протишокова палата, мала операційна. Приміщення буде забезпечено подачею кисню.

Все це в комплексі значно покращить якість та швидкість надання медичної допомоги населенню. Хочу подякувати всім причетним до появи нового відділення. Окремо голові обласної державної адміністрації Віталію Ковалю, який при особистому візиті пообіцяв, що у цьому році будемо робити і дотримався свого слова. Та Народному депутату Віктору М?ялику, який посприяв у виділенні коштів при розподілі «соцеконому». Адже до нас їдуть лікуватись пацієнти з усіх сусідніх громад. ДТП на трасі Київ-Ковель – теж до нас. Словом, велика справа робиться!


Вараська районна державна адміністрація

 

#Велике будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: