Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Вараській міській раді напередодні професійного свята нагородили підприємців громади

На початку   другого пленарного засідання 11-ої сесії Вараської міської ради міський голова Олександр Мензул нагородив грамотою виконавчого комітету міської ради за особистий розвиток підприємництва, активну діяльність у житті громади та з нагоди Дня підприємця Тетяну Дроздову, Олену Костюк, Наталію Маєвську, Ніну Пікусь, Ларису Федорчук..

 

Нагородження підприємців Вараської громади з нагоди Дня підприємця #ВараськаГромада

Posted by Вараська міська рада on Thursday, September 2, 2021

Левова частина питань порядку денного засідання сесії стосувалася землі – відведення земельних ділянок, дозволів на виготовлення відповідної технічної документації та ін. Окрім цього сьогодні депутати затвердили графік надання консультацій представниками структурних підрозділів виконавчого комітету (відділ архітектури та містобудування, відділ земельних відносин та ін.) міської ради у приміщенні Центру надання адміністративних послуг. Також на необхідність влаштування додаткових заходів безпеки пішоходів на деяких вулицях Вараша звернув увагу депутатського корпусу директор КП "МЕМ" Станіслав Решетицький.

"Під час сьогоднішнього – другого – пленарного засідання ми розглянули майже 200 питань. Це планова робота депутатського корпусу. Хочу подякувати членам "земельної" комісії за пророблену роботу. Майже всі питання вивчені безпосередньо на місцях. Був ряд рішень, у яких ми відмовили громадянам у наданні дозволів, адже у нас іще відсутній Комплексний просторовий план розвитку громади. Це глобальне завдання, яке маємо вирішити у найближчий рік", – зазначив міський голова Олександр Мензул.

Зауважимо, що загалом під час обох пленарних засідань 11-ої сесії Вараської міської ради 8 скликання депутати розглянули рекордну кількість питань порядку денного – 243. Зокрема, рада вчергове звернулася до уряду щодо повернення 30-відсоткової пільги на оплату за електроенергію та утворила Управління правового забезпечення.


Вараська міська рада

 

#професійне  #день  #нагорода 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: