Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У селі на Рівненщині аварійний міст обіцяють почати ремонтувати «при першій нагоді»

Після публікації Район.Вараш про те, що в аварійному стані перебуває переправа, що з'єднує колишні Зарічненський та Володимирецький райони, на сполох забили навіть в області.

Десяток медіа, передрукувавши цю інформацію, таки наробили галасу, адже днями у віддалене село Вараського району завітали навіть телевізійники, аби наочно переконатись у критичному стані мосту.

Зведена у 2015 році переправа через Стир у Млинку, нині просіла на цілих 80 сантиметрів і потребує негайного ремонту.

Однак з часу своєї появи і до цих мір міст не переданий на баланс громади, а відтак, не відомо, хто мусить його ремонтувати.

Іван Калюта, депутат Рівненської обласний ради і помічник нардепа Віктора М'ялика, який свого часу ще у статусі мецената за власні кошти звів цю переправу, запевняє, що раз вони міст звели, то й ремонтувати його будуть теж самі, а робити це почнуть при першій же нагоді.

Питання ж про передачу мосту на баланс обіцяють вирішити вже після його ремонту.

А тим часом місцеві жителі на власний страх і ризик продовжують курсувати через аварійну переправу, бо у сусідньому селі Великі Телковичі працює їхній сімейний лікар, проживають родичі та друзі, є справи, які потребують невідкладного вирішення.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: