Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному засудили терориста "ДНР"

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури 53-річного донеччанина засуджено за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, на основі яких у суді прокурором доведено, що чоловік, сповідуючи проросійські погляди, в кінці 2015 року вступив до незаконного збройного формування терористичної організації «ДНР» - загону по проведенню спеціальних рятувальних робіт особливого ризику «Легіон» МНС ДНР та, виконуючи функції командира загону, чинив збройний опір та незаконну протидію виконанню службових обов’язків співробітниками правоохоронних органів України і військовослужбовцями ЗСУ, задіяними у проведенні на той час ще АТО/ООС.

Вироком Рівненського міського суду, за результатами спеціального судового розгляду, чоловіка засуджено до 13 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Початок строку відбування покарання засудженому будуть обчислювати з дати його затримання та реального виконання покарання.

Досудове розслідування проводило Управління СБУ в Рівненській області.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


 

#ДНР  #терорист  #прокуратура  #СБУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: