Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному замінять тепломережу на мікрорайоні Північний

Депутати Рівненської міської ради 20 серпня затвердили інвестиційну програму "Рівнетеплоенерго", аби початок опалювального сезону почався без проблем. Як інформує кореспондент Суспільного, просив про це новий керівник тепловиків Олександр Ющук. Серед заходів – термінова заміна на ділянці тепломережі, яка відповідає за подачу тепла у майже увесь мікрорайон Північний.

Керівник "Рівнетеплоенерго" Олександр Ющук виступив перед депутатами на сесії. Просив затвердити інвестиційну програму підприємства на 2021-й рік. Документ включає ряд заходів, які новий керівник тепловиків назвав вкрай необхідними й від них залежить початок опалювального сезону.

Джерело Рівне.Суспільне.

Входять у програму, зокрема, заміна котельного обладнання, встановлення частотних перетворювачів, заміна аварійних ділянок тепломереж.

"Для прикладу, на Богоявленській є магістральна мережа діаметром 400 міліметрів, на якій зав'язаний фактично весь мікрорайон Північний. Якщо ми не встигнемо це виконати - ми просто не почнемо опалювальний сезон. Перепрошую, що ми так затягнули це питання до року, але всі ці затримки пов'язані з переходом повноважень щодо затвердження інвестпрограм і тарифу від НКРЕКП на місця", – сказав у виступі Олександр Ющук.

На вулиці Богоявленській трубу вже міняли в рамках інвестпрограми за 2020-й рік, уточнив тепловик. Він пояснив, що через обмеження фінансування тоді замінили лише частину ділянки й тепер мають завершити процес.

У підсумку депутати Рівнеради інвестиційну програму "Рівнетеплоенерго" затвердили 39-ма голосами. Опалювальний сезон зазвичай стартує з середини жовтня.

#Рівнетеплоенерго 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: