Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному провели вже другу операцію з пересадки серця

У ніч з 12 на 13 травня зусиллями фахівців КНП “Центральна міська лікарня” Рівненської міської ради була успішно проведена унікальна операція з трансплантації серця від померлого донора. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомила Рівненська міська лікарня.

Бригада лікарів, яка проводила цей надскладний хірургічний процес складалась із сімох спеціалістів: четверо з яких працюють безпосередньо у міській лікарні міста Рівне, а троє – в  інституті Шалімова з Києва. Трансплантація стала єдиним порятунком для пацієнта. Реципієнт (людина, яка отримала донорське серце) – чоловік віком 49 років, мешканець Рівненщини. Донором для чоловіка став 29-річний мешканець міста Дубно. 10 травня він поступив у лікарню з відкритою черепно-мозковою травмою.

– Висловлюю співчуття родичам померлого і глибоку повагу за цей крок милосердя. Спасибі що прийняли це рішення і дали шанс на життя! Реципієнту швидкого одужання! Вдячний Кучеруку Євгену Філімоновичу, головному лікарю міської лікарні, та всьому колективу закладу, котрі присвятили довгі роки своєї праці та чимало зусиль на те, щоб в нашій лікарні могли відбуватись такі надскладні трансплантологічні операції. Пишаємося нашими лікарями і плекаємо надію на розвиток рівненської трансплантології, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.

Наразі, 49-річний чоловік, якому здійснили пересадку серця почуває себе добре, самостійно дихає та розмовляє. Інші органи: 2 нирки та печінка поїхали в Київ для пересадки іншим мешканцям України.

Молимось і вболіваємо, щоб нове серце прижилося і успішно працювало в грудях цього чоловіка. Подяка медикам та донорам за порятунок людських життів!

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: