Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному провели спеціальні об'єктові тренування ліквідації аварії на об'єкті життєзабезпечення в осінньо-зимовий період

Сьогодні спільно з Головним управлінням ДСНС у Рівненській області, представниками Рівнетеплоенерго, Рівнеобленерго та працівниками котелень було проведено спеціальні об'єктові тренування ліквідації аварії на об'єкті життєзабезпечення в осінньо-зимовий період.

Це надзвичайно важливо, адже у випадку відключення від електроенергії котельня не буде працювати. Тому підключення її до альтернативного живлення є першочерговим завданням усіх служб.

- Нам було важливо пропрацювати алгоритми дій усіх структур на випадок відключення електроживлення через можливі влучання чи диверсії, - говорить заступник міського голови Рівного Артем Ганущак. - Під час навчань працівники усіх котелень змогли побачити та відпрацювати алгоритми дій у випадку припинення постачання електроенергії. В результаті оперативно відновили резервне живлення - підключили генератор та запустити роботу котельні.

До слова, подібні навчання в обласному центрі проводяться вперше. Адже до цього у місті не тільки не мали такої потужності генераторів, а і не мали відпрацьованих дій на випадок надзвичайних ситуацій чи ракетних обстрілів.

Рівненська міська рада


 

#опалення  #навчання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: