Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному по варварські обрізали крону дерев

Сьогодні КП "Міськсвітло" у Рівному по варварські обшморгали крону 2 лип на вулиці Симона Петлюри, 40, лишивши лише стовбури. Дерева знищено!!! Ми Сад історій в Рівному звернулися на гарячу лінію та написали скаргу. Сполдіваємося, керівник сплатить штраф, який на жаль і близько не відшкодує вартості такого дерева. Також готуємо звернення до всіх керіпників комунальних підприємств.

Повідомили на сторінці Сад історій в Рівному.

 Виростити дерево в міських агресивних умовах дуже складно. Кожне доросле дерево на вагу золота та виконує важливу роль в адаптації міста до зміни клімату та створення комфорту для мешканців.

 До чого призводить кронування?

Після такої обрізки, дерево-стовбур рятуючись випускає безліч водяних пагонів, але вони не є гілками, і не виконують своїх функцій. Люди думають, що дерево відросло, а воно помирає. Після кронування дерево живе 2-5 років, хоча могло б ще служити місту багато років.

Окрім того, якщо неправильно кронувати дерево та зрізати великі пристовбурові гілки, без належного оброблення зрізів, то туди потрапляють вода, сніг, бактерії, шкідники, гриби, - це все разом руйнує стовбур дерева, його серцевину.

УВАГА!

Якщо бачите обрізку/видалення дерева - поцікавтеся у виконавців про наявність документів та дозволів на такі дії.

Якщо документів немає - викликайте поліцію 102.

Також зателефонуйте на гарячу міську лінію 1553

Напишіть на сторінку Саду або Oksana Maiboroda

Фото та відеофіксація обов'язкові.

#екологія  #Міськсвітло  #дерева 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: