Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному підняли паралімпійський прапор

Напередодні відкриття Паралімпіади та на підтримку наших спортсменів у Рівному підняли прапор Національного Паралімпійського комітету. 

Вже 24 серпня стартують ХVI літні Паралімпійські ігри в Токіо. А перші змагання для спортсменів Рівненщини розпочнуться з 27 серпня і триватимуть до 4 вересня.

«Вітаю всіх із важливою подією – стартом ХVI літніх Паралімпійських ігор в місті Токіо. Для спортсменів із інвалідністю зі всього світу це можливість проявити свої здібності і силу духу, - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. - Приємно, що зі 143 спортсменів національної збірної команди України 9 – це наші земляки. Впевнений, що паоалімпійці виступлять гідно та часто підніматимуться на п’єдестал пошани, а синьо-жовтий український прапор майорітиме в Токіо неодноразово».

З Рівненщини за медалі на Паралімпійських іграх у Токіо боротимуться: Анастасія Гарник, Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Роман Новак, Микола Синюк, Юлія Іваницька, Олександр Назаренко, Давид Хорава, Наталія Лагутенко.

На змагання також поїдуть їх тренери: Михайло Романкевич, Іван Іваницький та Олег Авдєнтов.

Побажаймо паралімпійцям спортивної удачі та непереборної волі до перемоги!

Рівненська ОДА

#Паралімпіада 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: