Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному оголосили різдвяний конкурс на оформлення вітрин і фасадів будинків


У Рівному оголосили конкурс "Настрій міста: Різдво". Його організують вперше, щоб створити святкову атмосферу на різдвяно-новорічний період, пояснила директорка "Агенції розвитку Рівного" Олена Хмельник. Такий конкурс організовує мерія.

Джерело Рівне.Суспільне.

Для участі в конкурсі "Настрій міста: Різдво" потрібно по-святковому задекорувати вітрину, фасад будинку чи оформити прибудинкову територію.

"Ми рекомендуємо, щоб це справді було тематично, композиція містила певний зміст, ідею. Рекомендуємо до використання в оформленні екологічні матеріали й не шкодили довкіллю. Оголошення переможців відбудеться 25 грудня біля головної ялинки міста на майдані. В тому числі переможці будуть нагороджені цінними подарунками та відзнаками", – розповіла Олена Хмельник.

Конкурс триватиме з 1 до 19 грудня включно. Участь, зі слів організаторки, можуть брати усі торгово-розважальні заклади Рівного та Квасилова, ОСББ, виші, школи, садочки та мешканці приватних будинків.

Оцінюватимуть фото різдвяних екстер'єрів, як професійне журі, так і самі рівняни онлайн. Світлини розмістять на сторінці Рівнеради у Facebook.


 

#Новий рік  #конкурс 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: