Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному на ярмарку зняли з продажу шкарпетки після візиту СБУ

На ярмарку в Рівному продавали шкарпетки з зображенням, схожим на портрет президента Російської Федерації. Про це повідомив директор КП "Рівнекнига" на офіційній сторінці підприємства у Facebook. Організатори ярмарки пояснили Суспільному, що не надали чим шкарпеткам значення. На ситуацію відреагували в СБУ в області.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Шкарпетки із зображенням чоловіка, схожого на президента РФ помітили на ярмарку у Палаці культури "Хімік" 28 липня. Їх сфотографували та опублікували світлини на офіційній сторінці КП "Рівнекнига" у Facebook.

Директор підприємства Олександр Савчук розповів Суспільному: продавці одягу з таким зображенням приїхали з Одеси, виробник – китайська фірма.

"Я звернувся до правоохоронних органів з усною заявою. Вони начебто відреагували, шкарпетки з продажу зняли. Я вважаю, що якщо ми проковтнемо це, то портрети Путіна завтра висітимуть на стінах", – сказав Олександр Савчук.

"Як вони до нас потрапили – я не знаю, ми не надавали цим шкарпеткам значення. Їх може пар 10-20, навіть не рахували їх. Після приходу СБУ, продавці їх одразу прибрали з прилавків", – зазначив Андрій Апостол.

Також він зазначив, що не вважає малюнок на шкарпетках – зображенням саме президента Росії.

"Ми не пропагандисти, нам це не потрібно. Сьогодні якась дівчина побачила одну пару, яка лежала під прилавком і придбала її. Продавчиня, яка пару продала, не знала про вчорашній інцидент і що ці шкарпетки ми не продаємо", – сказав співорганізатор ярмарки.

Журналісти Суспільного звернулися по коментар до речниці обласного управління СБУ в Рівненській області Інни Ілючок. Вона факт усного звернення до СБУ підтвердила та додала, що адміністрація торгового закладу вже розірвала договір з яткою.

"Торговці попереджені, що така символіка, пропаганда агресора – недоречна. Вони не виробники, а продавці, не місцеві – заїзна торгівля з однієї із південних областей України. Жодної статті вони не порушили, але є поняття етичних норм", – сказала Інна Ілючок.

Суспільне звернулося з проханням пояснити чи можна торгувати продукцією з зображенням президента РФ до начальника міського управління торгівлі Ігоря Остапенка. Він коментувати ситуацію відмовився.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: