Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Німеччині показали навчальне відео на випадок, якщо в будинку відключать тепло і світло. У країні - газова криза

Федеральне управління з питань цивільного захисту та допомоги при стихійних лихах (BBK) опублікувало у твіттері відео з інструкцією, що робити, якщо у квартирі вимкнуть світло та опалення. Відомство радить надіти теплий одяг, заклеїти вікна фольгою і зробити саморобну піч - з квіткових горщиків і свічок.

Темою дня Захисту в надзвичайних ситуаціях у цьому стало відключення електроенергії. Як повідомляє BBK, причини можуть бути різними, наприклад, в Новому Орлеані це сталося через ураган Іда.

У Deutsche Welle відзначають, що в Європі брак газу, через яку його може не вистачити на весь опалювальний сезон при сильних і тривалих морозах. Кандидатка в канцлери Німеччини Анналенах Бербок звинувачує в цьому «Газпром». Вона впевнена, що компанія підвищує ціни на ресурс, щоб швидше ввести в експлуатацію «Північний потік - 2».

Росія стримує поставки природного газу в Європу. Причини цього очевидні: режим Путіна прагне посилити політичний тиск, щоб швидше отримати решту дозволу для «Північного потоку - 2» і ввести його в експлуатацію. аннали Бербок глава партії «Зелені» в Німеччині

Біржова ціна на газ 1 жовтня відновила історичний максимум, вперше перевищивши позначку в 1200 доларів за одну тисячу кубічних метрів.

#газ  #опалення 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: