Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У неділю 21 листопада у Вараській громаді відзначали День Гідності та Свободи.


Із нагоди пам’ятного дня біля будівлі Вараської міської ради було організовано інсталяцію на згадку про події Революції Гідності. Задля створення атмосфери занурення у спогади було запалено димову шашку в знак пам’яті боротьби українського народу під час Революції Гідності.

Також жителі Вараської громади, які були учасниками подій Революції Гідності та Помаранчевої революції, поділилися з усіма своїми спогадами про ті знакові події та розповіли що для них означає "гідність".

Відбулося покладання квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні із його освяченням, під час якого були присутні міський голова Олександр Мензул, заступники міського голови Ігор Воскобойник та Михайло Волинець, секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев’янчук, депутат Вараської міської ради Віра Литвин (фракція "Пропозиція"), а також небайдужі мешканці громади.

Настоятель Української греко-католицької церкви Архангела Михаїла отець Михайло наголосив на тому, що у будь-якій життєвій ситуації, де б кожен з нас не опинився, ми повинні залишатися людьми та завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за мирне небо над головою кожного українця.

"Вони (Герої Небесної Сотні – Прим.авт.) були простими, кажуть, були без освіти, без різних філософських тем. Але завдячуючи їм ми відстояли державу, ми зобов’язані молитися за них, адже вони наші янголи-охоронці", – зазначив отець Михайло.

Міський голова Олександр Мензул зауважив, що гідність полягає у повазі самих до себе та скромності у відношенні до оточуючих нас людей.

"Гідність – це розуміння того, що людина сама себе поважає. Якщо вона поважає себе, вона здатна поважати інших", – сказав Олександр Мензул.

Вараська міська рада


 

#шана  #День 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: