Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У місті на Рівненщині анонсували патріотичний забіг

У неділю, 25 вересня, в Острозькій громаді на Рівненщині планують провести Всеукраїнський забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України". Анонсувало подію місцеве управління освіти, молоді та спорту. Всі зібрані гроші передадуть на потреби Збройних сил України.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Стартуватимуть учасники патріотичного забігу о 10:20 та долатимуть дистанцію у 2,5 або п'ть кілометрів. Кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці іменем воїна, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

"Якщо ви не знаєте, за кого пробігти, прізвище та ім’я зможете обрати із списку вже безпосередньо на місці реєстрації", — йдеться у анонсі.

Реєстрація буде на центральній площі Острога.

Реєструватимуть учасників безкоштовно з 9:00, але кожен зможе сплатити благодійний внесок на потреби ЗСУ.

Що відомо про забіг

Всеукраїнський забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, "кіборга" Олексія Дурмасенко.

Цього року вперше за історію існування захід проходитиме не тільки в інших містах України, а й за кордоном. У пам'ять про українських героїв будуть бігти у США, Польщі, Литві, Німеччині, Угорщині, Швеції, Сінгапурі та в інших країнах.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: