Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Миляцькій ОТГ переймали досвід вогнеборці із сусідньої області

19 листопада до Миляцької об'єднаної територіальної громади Дубровицького району з робочим візитом завітала делегація вогнеборців добровільної пожежної команди селища Летичів Хмельницької області. Голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович розповів про успішний досвід створення добровільних пожежних команд на території Миляцької ОТГ, створення Центру безпеки в селі Жадень, а також рпо залучення добровольців та волонтерів до справи гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, повідомляється на офіційному сайті громади.

В ході ознайомлення з Центром безпеки для колег-рятувальників із Летичова було проведено демонстративне відпрацювання зі збору пожежної команди в екстреній ситуації. В свою чергу Летичівські вогнеборці наголосили на злагодженості та оперативності дій пожежної команди села Жадень.

Гості ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням Центру безпеки, оглянули техніку та побутові умови для вогнеборців.  Жаденські вогнеборці радо відповідали на усі питання Летичівських рятувальників, розповіли алгоритми роботи добровільних-пожежних команд Миляцької ОТГ. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: