Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У медичних закладах Рівного готуються до розгортання додаткових ліжкомісць

Сьогодні заступник міського голови Юрій Поліщук був присутній на позачерговому засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Рівненській області.

Під час засідання, зважаючи на складність епідеміологічної ситуації в області, була задекларована готовність розгортання додаткових ліжкомість для надання медичної допомоги для хворих на COVID-19:

  •  у Рівненській обласній клінічній лікарні,
  •  у Центральній міській лікарні,
  •  у міській лікарні №2,
  •  у дитячій міській лікарні,
  •  повне перепрофілювання опорних лікарень в Сарнах, Костополі, Гощі, Дубно та в Клевані.

Окрім цього, профільний заступник закликав керівництво області звернутись до відповідних держструктур щодо можливості розгортання ліжок для хворих на COVID-19 у відомчих закладах, які знаходяться в місті Рівному.

-Ще під час завершення попередньої хвилі пандемії акцентував увагу на скеруванні всіх ресурсів влади на підготовку до наступного росту захворюваності, насамперед - організація безперебійної наявності кисню. Впродовж літа поточного року в місті було встановлено декілька додаткових кисневих резервуарів, оновлено наявне кисневе обладнання та розгорнуто шістнадцять пунктів вакцинації. Окрім цього, працівниками управлінь держспоживслужби, надзвичайних ситуацій та правоохоронцями здійснювались постійні заходи по забезпеченню контролю за дотриманням протиепідемічних санітарних вимог, - говорить Юрій Поліщук. Результатом цього є найнижчі показники летальності від COVID-19, які впродовж року демонструє місто Рівне.

#COVID-19  #лікарня 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: