Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Городоцькій громаді можна пройти курс порятунку життя


Практичні навички «Курсу порятунку життя» у Городоцькій громаді впродовж року отримають усі старшокласники та педагоги Городоцького, Обарівського ліцеїв, Карпилівської та Бронниківської гімназії, працівники дошкільних навчальних закладів, органів місцевого самоврядування.

Кожен навчальний модуль триває майже вісім годин. Це, як ідеться на сайті Рівненської ОДА, дозволяє не тільки ознайомитися з усіма випадками кризових станів, а й відпрацювати практичні навички надання домедичної допомоги.

Пілотний проект впроваджується за підтримки Рівненської ОДА силами ГО "Центр Порятунку Життя", навчально-тренувального відділу Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги у співпраці з Городоцькою сільською радою та підприємством "Кроноспан Рівне".

«Завдяки співпраці громадського сектору, влади та бізнесу – навчальні модулі «Курсу порятунку життя» в Городоцькій ТГ максимально інтегровані в шкільну навчальну програму. Надалі позитивний досвід комплексної домедичної підготовки молоді плануємо поширити і на інші громади», - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: