Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дубровиці під час «Великого будівництва» зруйнували дорогу

«Велике будівництво» однієї дороги  на Рівненщині стало причиною руйнування іншої. Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Рівненської обласної ради, яке відбулося вчора. Відповідне  звернення депутатів Дубровицької міської ради оприлюднив Дубровицький міський голова Богдан Микульський.

Повідомили у виданні  Horyn.info.

Як зазначено у зверненні, підтриманому депутатами Дубровицької міськради на сесії, капітальний ремонт національної автомобільної дороги Н-25 «Городище – Рівне – Старокостянтинів», який проводиться у межах президентської програми «Велике будівництво», обернувся для Дубровицької громади суттєвими проблемами. Адже великовагові автомобілі, котрі перевозили бетон та асфальт з підприємства, розташованого у промисловій зоні міста, практично зруйнували дорожнє покриття на вулицях Гагаріна, Нова та Миру в Дубровиці.

Але коли люди почали скаржитися, що у будинках тріскаються стіни, а дорожнє покриття стало руйнуватися, були змушені звернутися до ОДА та облради.

Загалом у Дубровиці зруйновано близько 2,6 км магістральної дороги на в’їзді до міста, тож там зараз навіть не кожен автомобіль може проїхати, – наголосив міський голова Дубровиці.

З огляду на ситуацію депутати Дубровицької міськради просять провести капітальний ремонт зруйнованого покриття коштом «Великого будівництва». Тож члени комісії рекомендували Рівненській ОДА розглянути можливість проведення капремонту відповідних доріг у Дубровиці.

Натомість голова облради зауважив, що борди президентської програми варто було б модернізувати.

Треба встановити великий борд «Дорогу зруйновано у межах президентської програми «Велике будівництво»“, – зазначив голова Рівненської облради Сергій Кондрачук.

#Велике будівництво  #ремонт 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: