Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дубні працюють поліцейські офіцери громади

Уже майже три місяці у Дубні працюють 3 поліцейські офіцери громади. Нещодавно для підвищення якості роботи з підтримки правопорядку на території міста правоохоронці отримали два нові службові автомобілі підвищеної прохідності типу «Renault Duster». До закупівлі транспортних засобів долучились і місцеві органи влади. Так, з бюджету міста на придбання поліцейських автомобілів було виділено 500 тисяч гривень.

Сьогодні вранці поліцейські офіцери Дубенської громади на чолі з начальником поліції Сергієм Савраном прибули до Дубенської міської ради, щоб поспілкуватись з керівництвом міста стосовно своєї подальшої роботи.  

Міський голова Василь Антонюк побажав правоохоронцям успішно забезпечувати порядок на території міста, орієнтуватися на потреби жителів, своєчасно реагувати на проблеми громади, запобігати вчиненню правопорушень, бути строгими, але справедливими, керуватися у роботі виключно законом.

«Ваше головне завдання – чути потреби громади і вчасно реагували на них. Сподіваюсь, ці потужні автівки підвищить якість вашої роботи, швидкість та боєздатність для забезпечення громадського порядку у нашому місті. Ми, своєю чергою, робитимемо все від нас залежне, для підтримки поліцейських офіцерів, щоб рівень правопорядку та безпеки в нашому місті був високим», - наголошує очільник міста Василь Антонюк.

Завдяки коштам бюджету міста також облаштоване приміщення для роботи офіцерів.

Дубенська міська рада


 

#102  #громада  #поліцейські офіцери 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: