Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Третяк провів нараду з представниками бізнесу щодо відповідності вивісок у центрі міста

Минулого тижня суспільний резонанс викликало встановлення нової вивіски та руйнування фасаду аптекою "Подорожник" у самісінькому центрі міста на Соборній, 19/21.

Міський голова Рівного Олександр Третяк оперативно звернувся до Департаменту муніципальної варти, інспекутори якої склали приписи щодо порушень правил благоустрою закладами, які працюють у цьому будинку.

Сьогодні ж представників бізнесів, які проводять свою діяльність у приміщеннях за адресою на вулиці Соборній, 19/21, зібрали на оперативну нараду у міськвиконкомі. Головна тема зустрічі - упорядкування вивісок. Критичною точкою у цьому питанні стало розміщення вивіски аптеки "Подорожник", яка в процесі робіт пошкодила історичний вигляд будівлі. На разі роботи призупинені.

Заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин нагадав підприємцям, що з 2018 року в Рівному діють положення щодо вивісок. Контролює дотримання цього положення підприємцями управління містобудування та архітектури.

У свою чергу заступник міського голови Артем Ганущак зазначив, що відверте ігнорування цих положень у самісінькому центрі міста неприпустиме. Якщо ж підприємці не підуть на поступки, місто самостійно знайде шлях для демонтажу вивісок, котрі не відповідають нормам.

"Загалом домовилися із підприємцями, що до 27 березня вони проведуть усю підготовчу роботу. А саме звернуться до Управління містобудування та архітектури, яке займається контролем реалізації цього положення. В управлінні допоможуть підприємцям діяти за одним із двох сценаріїв. Перший: в управлінні розробляють вивіску згідно з положенням. Або дизайнер за вимогами положення розробляє вивіску, а за тим її затверджують в управлінні містобудування. Не зважаючи на війну, ми поступово досягнемо того, що усі фасади міста будуть приведені до загальних правил. Ми рухаємося до зменшення кількості реклами у місті, рухаємося до того, аби Рівне мало естетичне, стильне обличчя. Тож працюємо у цьому напрямі активно та без зупинок," - підсумував зустріч Олександр Третяк.

#благоустрій  #Олександр Третяк  #Рівне  #вивіски 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: