Смартфон є найголовнішим пристроєм у житті більшості людей планети. Незалежно від того, купує людина найдешевшу модель або оформляє кредит, побачивши ціну нового realme , він з усіх сил намагається убезпечити свій гаджет від випадкових падінь. Як правило, для досягнення мети користувач намагається наклеїти захисне скло на телефон у домашніх умовах , але робить він це дарма. Пояснюю, чому вашим пристроям не потрібний додатковий аксесуар, і не варто навіть думати про те, щоб купити захисне скло .
Що таке Gorilla Glass
Як же не клеїти захисне скло на телефон? Він же розіб’ється», — кажуть ті, хто не має уявлення про те, що собою представляють сучасні смартфони. 7-10 років тому лицьова частина мобільних пристроїв справді була дуже крихкою. Матриця дисплея мала повітряний прошарок, а від пошкодження її захищав лише прозорий пластик, який до того ж легко продавлювався.
Сьогодні навіть екрани смартфонів за 5 тисяч гривень не мають повітряного прошарку, а їхня матриця дбайливо накрита загартованим склом Gorilla Glass . У дешевих моделях це «горила» 3-го покоління, що захищає пристрій під час падіння з висоти людського зростання на рівну поверхню. У більш дорогих телефонах встановлені Gorilla Glass 6 та Victus.
Навіщо я все це? Та до того, що, якщо ви не переписуєтеся в месенджерах, перебуваючи в шахті або на будівельному крані, захисне скло не має жодного сенсу. Звичайно, умови падіння можуть бути іншими, якщо ви вдарите смартфон об стіну у пориві ненависті до автора. Але, може, краще просто поводитися спокійніше?
За матеріалом Itechua