Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Тарифна» комісія знизила ціни на розподіл газу для 13 операторів, Рівного немає

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг знизила тарифи на послуги з розподілу природного газу для 13 операторів газорозподільних систем.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НКРЕКП у Фейсбуці.

«Враховуючи чисельні звернення громадян, з метою недопущення соціальної напруги серед населення та додаткового захисту споживачів природного газу, НКРЕКП на своєму засіданні 30 січня 2021 року переглянула тарифи на послуги розподілу природного газу для 13 операторів газорозподільних систем», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, тарифи були переглянуті для ПРАТ «Гадячгаз», АТ «Закарпатгаз», АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Мелітопольгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Полтавагаз», ПрАТ «Тернопільгаз», АТ «Тисменицягаз», ПрАТ «Уманьгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Чернівцігаз», ТОВ «Газовик».

 

???? НКРЕКП зменшила тарифи на послуги розподілу природного газу для 13 операторів газорозподільних систем ???? Враховуючи...

Posted by Н К Р Е К П on Saturday, January 30, 2021

Зазначається, що відповідно до ухваленого рішення максимальний тариф на послуги розподілу природного газу становитиме 1,79 грн за 1 куб.м. на місяць без ПДВ.

#газ  #тариф  #НКРЕКП 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: