Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Стартував конкурс на посаду директора Острозької спеціальної школи N2

Сьогодні, 13 серпня, в обласній раді розпочався прийом документів від претендентів на посаду директора комунального закладу «Острозька спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Документи прийматимуть до 3 вересня. Відповідне розпорядження підписав голова ради Сергій Кондрачук.

З жовтня 2008 року і дотепер заклад очолює Галина Бернацька, термін контракту з якою завершується 14 жовтня 2021 року.

Острозька спеціальна школа № 2 I-II ступенів – спецзаклад, який забезпечує реалізацію права на освіту для дітей з різними вадами розвитку, зокрема мовленнєвими та психофізичними. У школі навчаються та виховуються 132 вихованці. Освітній процес забезпечують 44 педагоги, понад половина з них мають спеціальну освіту дефектолога.

Серед кваліфікаційних вимоги до претендентів на посаду директора спецшколи – громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Після завершення терміну прийому документів, конкурсна комісія перевірить, чи відповідають вони вимогам законодавства. Ті, кого допустять до конкурсу, ознайомляться з роботою закладу, трудовим колективом та батьківським комітетом. Переможця конкурсу оголосять після засідань конкурсної комісії. Голова обласної ради має укласти з переможцем трудовий договір.  

Своїм Розпорядженням голова обласної ради також затвердив персональний склад самої конкурсної комісії. До неї увійшли два представники обласної ради – депутати Світлана Богатирчук-Кривко та Віктор Щербачук. Обласну державну адміністрацію в комісії представляє начальник управління освіти і науки Петро Коржевський. Від управління Державної служби якості освіти – Святослав Сидорук. Від громадський організацій представником є Алла Ярмошевич. Профспілкові організації представляє Марія Ковальчук.

Про дату і час першого засідання конкурсної комісії повідомимо додатково.


Рівненська обласна рада

#конкурс 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: