Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Старенька, але затишна

Тож, коли з’явилася можливість поліпшити її облаштування з допомогою проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», використали цей шанс без вагань.

- Ми вирішили зробити найнеобхідніше – замінити старі дерев’яні вікна на пластикові та перекрити дах, адже він протікав, - розповідає директор Воронківської ЗОШ І-ІІ ступенів Аркадій Тарасюк. – Згідно з умовами проекту частину коштів для його реалізації мала зібрати громада. Люди відгукнулися охоче – їхній внесок склав 15 тисяч гривень. Дуже вагомо допомогло й керівництво району – для ремонтних робіт із районної скарбниці було виділено 202 тисячі гривень. Внесок же ПРООН склав 80 тисяч гривень.

Прийшовши першого вересня у школу, місцеві діти були приємно здивовані, адже рідний навчальний заклад став знач-но затишнішим. Особливо ж це буде відчутно холодної пори року, адже нові вікна позитивно вплинуть на тепловий режим у приміщенні. До речі, згадані відрадні зміни - аж ніяк не єдині у маленькій сільській школі. Зокрема, в останні роки там поступово по-сучасному облаштовуються класні кімнати - теж завдяки допомозі  районного бюджету.

Найбільшою ж мрією  колективу школи є те, аби їхній навчальний заклад став просторішим, адже діти нині змушені навчатися у дві зміни. Ця проблема, каже директор Аркадій Тарасюк, знаходиться на контролі в керівництва району та освітянської галузі. Втім, доведеться ще почекати, адже є навчальні заклади, які почуваються скрутніше. Та надія, що Воронки теж  матимуть сучасний заклад або вдасться добудувати старе приміщення, є. Наразі ж, як мовилося, там дбають, аби для дітей створити максимально комфортні умови.

• Світлана Тубіна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: