Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що заважає клеванцям дихати на повні груди?

На обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки розглянули питання щодо небезпечних викидів у повітря Клеваня. У засіданні взяли участь представники департаментів екології, держпродслужби, лабораторної інспекції, служби з надзвичайних ситуацій  та правоохоронців, повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА.

Так, за інформацією голови ОТГ Дмитра Жовтянського, продовжують надходити скарги від жителів селища на підприємство ТзОВ «Колор СІМ» щодо перевищення кількості шкідливих речовин у повітрі. Представники підприємства такі звинувачення спростовують і розповідають, що в них встановлені сучасні засоби захисту, а виявлені нещодавно порушення – усунуті. До того ж, підприємство має намір встановити додаткові 6 фільтрів до існуючої системи вентиляції.

За результатами комісії заступник голови ОДА Ігор Тимошенко доручив Клеванській ОТГ проаналізувати діяльність усіх діючих підприємств, адже на території селища їх ще майже два десятки. Інвентаризація допоможе виявити несанкціоновані, а також ті, що ухиляються від сплати податків. А вже у січні 2020 року буде проведена повторна перевірка діяльності ТзОВ «Колор СІМ», до якої залучать селищну раду та громадськість.

«Бізнес має працювати у рівних умовах. Така позиція облдержадміністрації. Якщо підприємство працює у законодавчому полі і сплачує усі податки, то ми сприятимемо у роботі. Якщо ж із порушеннями, то такому бізнесу не місце в області», - відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

#екологія  #забруднення  #Клевань 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: