Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що впливає на рівень життя: фактори нашого щастя

Що безпосередньо впливає на наш рівень життя? Чи можливо підвищити його, не змінюючи країну? Виявляється, так. Є кілька груп факторів, які впливають на рівень життя. Про них ми розказуємо детальніше.

Коли ми кажемо про рівень життя - то уявляємо квартиру в Києві та відпочинок у Європі. Проте, насправді, людина може бути щасливою навіть у маленькому селі. Або ненавидіти своє життя, маючи пентхаус у столиці.

ВІд чого ж залежить рівень життя українців? Ми зібрали найважливіші фактори, які на нього впливають. Більшість з них, на диво, не матеріальна. А інші легко виправити за допомогою виграшу в казино онлайн України.

Які фактори визначають рівень життя

Відзначимо спершу більш-менш об'єктивні параметри. Вони фігурують у більшості досліджень.

  1. Безпека.

Сюди можна віднести все. Від миру в країні, що зараз так актуально. До рівня криміналу у конкретному районі міста, де ви проживаєте. Та навіть самовідчуття безпеки у людини, яке може змінюватися залежно від настроїв у соціумі.

  1. Екологія.

Погані екологічні умови впливають на життя на багатьох рівнях. Крім безпосереднього рівня здоровя, погана екологія може обмежувати повсякденне життя людини, її дозвілля, вливати на настрій та вибір професій.

  1. Охорона здоров’я.

Якщо відсутня можливість швидко та якісно отримати медичні послуги - про який рівень життя можна говорити? Питання стосується як доступності медичної допомоги, так і її якості та ціни для населення.

  1. Якість харчування.

Бідний раціон - прямий шлях до поганого самопочуття, працездатності, скорочення віку життя. Якщо гарне харчування недоступне через логістику чи вартість - це миттєво впливає на рівень життя.

  1. Житлові умови.

Так само важливим є житлове питання - доступність для купівлі, наявність якісного нового житлового фонду на ринку, достатній метраж на людину.

  1. Соціальний захист.

Так само важливим є доступ до пенсій, допомоги у випадку хвороби, травми. Сюди ж можна віднести питання, наскільки соціум пристосований до сімей з дітьми.

Фактори нашого щастя

Рівень життя: інший бік

Разом з тим, ми регулярно чуємо про нації, які почуваються щасливими навіть за дуже негативних умов.

У цьому випадку спрацьовує відношення до життя, яке пропагується у соціумі. Якщо людей змалечку привчають дивитися навкруги з позитивом, радуватися тому, що дано та власноруч шукати кращі можливості - вони назвуть вищий рівень життя, ніж можна очікувати.

В той же час, якщо в соціумі привчають сидіть на місці, очікувати подачок від когось вищого та нарікати на долю - рівень життя називатимуть недостатнім навіть за непоганих зарплат.

#рівень життя  #щастя 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: